Copyright © 2009-2010 by EuroWebDesing modyfikacja by paulanet.pl.  ·  All Rights reserved
AUDIATUR ET ALTERA PARS

- niechaj będzie wysłuchana i druga strona
Kancelaria Radcy Prawnego Artur Latusek jest firmą prawniczą, ukierunkowaną na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Działa na rynku od 1997 roku.

Świadczy pomoc prawną zarówno w zakresie bieżącej obsługi prawnej działalności operacyjnej firm (w tym wspieramy tworzenie oferty i dokumentacji produktowej, kontraktów biznesowych z kontrahentami, umów o finansowanie), a także ich wewnętrznej organizacji i ładu korporacyjnego. Nasza podstawowa oferta obejmuje prowadzenie spraw z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, finansów, prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, nieruchomości oraz sporów sądowych. Dzięki współpracy z prawnikami praktykującymi także w wąskich, specjalistycznych dziedzinach prawa, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc prawną również Klientom o specyficznym, niszowym profilu działalności i szczególnych potrzebach w zakresie obsługi prawnej.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów biznesowych.

Nasza oferta jest zawsze zindywidualizowana, dostosowana do potrzeb poszczególnych Klientów

Artur Latusek


Artur Latusek ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim
w 1992 r. Odbył aplikację sedziowska  w Sądzie  Okręgowym we Wrocławiu  zakończonej egzaminem przed Sądem Okregowym w Warszawie . W 1997 r. rozpoczął wykonywanie zawodu rady prawnego po zdaniu egzaminu radcowskiego przed Okręgową Izbą Radców Prawnych w Opolu zarówno
w ramach praktyki indywidualnej, jak i na  innych zasadach .
Obecnie   współpracuje  z kanelariami Lis i partnerzy we Wrocławiu
Odyniec i partnerzy na terenia  państwa Niemiec w miejscowosci Haam.